752123102GPTR13
MFR.Part #
752123102GPTR13
JLCPCB Part #
C1738685
Package
SMD-12P,2x16.9mm
Description
12 160mW 1kΩ 6 ±2% ±200ppm/℃ SMD-12P,2x16.9mm Resistor Networks, Arrays ROHS