752123103GP
MFR.Part #
752123103GP
JLCPCB Part #
C1361687
Package
SMD-12P,2x16.9mm
Description
10kΩ 12 160mW 6 ±2% ±200ppm/℃ SMD-12P,2x16.9mm Resistor Networks, Arrays ROHS