752181331GPTR13
MFR.Part #
752181331GPTR13
JLCPCB Part #
C1738582
Package
SMD-18P,2x13.1mm
Description
18 22 330Ω 80mW ±2% ±200ppm/℃ SMD-18P,2x13.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS