73WE6R022J
MFR.Part #
73WE6R022J
JLCPCB Part #
C1730267
Package
2010
Description
1W 22mΩ Current Sense Resistor SMD ±100ppm/℃ ±5% 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS