768163152GPTR13
MFR.Part #
768163152GPTR13
JLCPCB Part #
C1738164
Description
1.5kΩ 16 200mW 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS