768161152GPTR13
MFR.Part #
768161152GPTR13
JLCPCB Part #
C1738529
Description
1.5kΩ 100mW 15 16 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS