767143152GPTR13
MFR.Part #
767143152GPTR13
JLCPCB Part #
C1738159
Description
1.5kΩ 14 200mW 7 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS