0805W8F118JT5E
MFR.Part #
0805W8F118JT5E
JLCPCB Part #
C17421
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS