1206W4F255KT5E
MFR.Part #
1206W4F255KT5E
JLCPCB Part #
C247503
Description
-55℃~+155℃ 2.55Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS