FNR4018S3R3MT
MFR.Part #
FNR4018S3R3MT
JLCPCB Part #
C167805
Package
SMD,4x4mm
Description
2.1A 2.9A 3.3uH 91mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS