FXL1365-820-M
MFR.Part #
FXL1365-820-M
JLCPCB Part #
C5359280
Package
SMD,13.45x12.6mm
Description
135mΩ 4.5A 4A 82uH Molded Inductor ±20% SMD,13.45x12.6mm Power Inductors ROHS