RCE5C2A471J0K1H03B
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
RCE5C2A471J0K1H03B
JLCPCB Part #
C1623003
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 470pF 5mm ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS