FG24X7S2A684KRT00
MFR.Part #
FG24X7S2A684KRT00
JLCPCB Part #
C1636446
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 5mm 680nF X7S ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS