RHS7J2D221J1M2H01A
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
RHS7J2D221J1M2H01A
JLCPCB Part #
C1622265
Package
Plugin,P=5mm
Description
200V 220pF 5mm ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS