RHS7J2D222J1M2H01A
MFR.Part #
RHS7J2D222J1M2H01A
JLCPCB Part #
C1623284
Package
Plugin,P=5mm
Description
2.2nF 200V 5mm ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS