ELBG250ETS302AL20Z
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELBG250ETS302AL20Z
JLCPCB Part #
C1600560
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
0%~+30% 16mm 2.25A@100kHz 20mm 25V 3000uF 5000hrs@105℃ 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS