EKMS201VSN222MA45S
MFR.Part #
EKMS201VSN222MA45S
JLCPCB Part #
C1611077
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 200V 2200uF 3000hrs@105℃ 35mm 4.32A@120Hz 45mm ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS