EKYA101ELL101MJ20S
MFR.Part #
EKYA101ELL101MJ20S
JLCPCB Part #
C5113685
Package
Plugin,D10xL21.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 100uF 10mm 21.5mm 320mA@120Hz 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS