EKMS251VSN122MR45S
MFR.Part #
EKMS251VSN122MR45S
JLCPCB Part #
C1610192
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1200uF 2.99A@120Hz 250V 3000hrs@105℃ 30mm 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS