EKMQ451VSD331MA35S
MFR.Part #
EKMQ451VSD331MA35S
JLCPCB Part #
C1607942
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.9734A@50kHz 10mm 2000hrs@105℃ 330uF 35mm 35mm 450V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS