EKMM161VSN122MQ45S
MFR.Part #
EKMM161VSN122MQ45S
JLCPCB Part #
C1604041
Package
Plugin,D25.4xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1200uF 160V 207mΩ@120Hz 25.4mm 3.735A@50kHz 3000hrs@105℃ 45mm ±20% 插件,D25.4xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS