E92F501VND471MB50U
MFR.Part #
E92F501VND471MB50U
JLCPCB Part #
C3723854
Package
Plugin,D40xL52.5mm
Description
-25℃~+85℃ 178mΩ@120Hz 22.5mm 3.8A@120Hz 40mm 470uF 5000hrs@85℃ 500V 52.5mm ±20% 插件,D40xL52.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS