E92L401VNT222MC80U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E92L401VNT222MC80U
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 12.87A@100kHz 2200uF 25mm 400V 50mm 54mΩ@120Hz 82.5mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS