ESMH101VSN332MR40W
MFR.Part #
ESMH101VSN332MR40W
JLCPCB Part #
C1605904
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 2000hrs@85℃ 30mm 3300uF 4.86A@100kHz 40mm 75mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS