ESMH630VSN332MP35S
MFR.Part #
ESMH630VSN332MP35S
JLCPCB Part #
C1602993
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 22mm 3.144A@100kHz 3300uF 35mm 63V 75mΩ@120Hz ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS