EGXF350ELL432ML35S
MFR.Part #
EGXF350ELL432ML35S
JLCPCB Part #
C1601223
Package
Plugin,D16xL35mm
Description
-40℃~+125℃ 16mm 16mΩ@100kHz 2.723A@120Hz 3000hrs@125℃ 35V 35mm 4300uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS