EKZN250ELL682MMP1S
MFR.Part #
EKZN250ELL682MMP1S
JLCPCB Part #
C1601193
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12mΩ 18mm 25V 3.723A@120Hz 35.5mm 6800uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS