ELXZ6R3ELL392MK25S
MFR.Part #
ELXZ6R3ELL392MK25S
JLCPCB Part #
C1596612
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.4625A@120Hz 12.5mm 25mm 30mΩ 3900uF 5mm 6.3V 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS