EKZH350ETD221MHB5D
MFR.Part #
EKZH350ETD221MHB5D
JLCPCB Part #
C1594983
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 13mm 220uF 3.5mm 35V 450mA@120Hz 6000hrs@105℃ 62mΩ 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS