EKZE160ETD152MK20S
MFR.Part #
EKZE160ETD152MK20S
JLCPCB Part #
C1597358
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.416A@120Hz 12.5mm 1500uF 16V 20mm 21mΩ 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS