ECRG1016220M251P00
MFR.Part #
ECRG1016220M251P00
JLCPCB Part #
C156935
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10000hrs@105℃ 10mm 16mm 22uF 250V 480mA@100kHz 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS