ECLJ1016471M025P00
Extended
Manufacturer
Guangdong TOPAZ Elec Tech
MFR.Part #
ECLJ1016471M025P00
JLCPCB Part #
C156763
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 16mm 25V 470uF 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS