HHSE500ELL121MJC5S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
HHSE500ELL121MJC5S
JLCPCB Part #
C1575776
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
-55℃~+135℃ 10mm 120uF 14mm 19mΩ 350mA@120Hz 4000hrs@135℃ 50V 5mm ±20% 插件,D10xL14mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS