MAX6126AASA25+
MFR.Part #
MAX6126AASA25+
JLCPCB Part #
C1575568
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1.45uVp-p 10mA 2.5V 2.7V~12.6V 5ppm/℃ 725uA Fixed Series ±0.02% SOIC-8 Voltage Reference ROHS