G6B-1114P-FD-US-DC12
MFR.Part #
G6B-1114P-FD-US-DC12
JLCPCB Part #
C1563004
Package
Plugin,9.8x19.9mm
Description
-25℃~+70℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 10ms 125V@DC、380V@AC 12V 5A 插件,9.8x19.9mm Power Relays ROHS