G6C-1117P-FD-US-DC12
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G6C-1117P-FD-US-DC12
JLCPCB Part #
C1562922
Package
Plugin,14.9x19.9mm
Description
-25℃~+70℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10A 10ms 10ms 125V@DC、380V@AC 12V 插件,14.9x19.9mm Power Relays ROHS