G6RL-1-ASI-PL-SP-DC24
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G6RL-1-ASI-PL-SP-DC24
JLCPCB Part #
C1562857
Package
Plugin,10x28.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10ms 24V 250V@AC 5ms 8A AgSnIn One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件,10x28.5mm Power Relays ROHS