PTGL09BD3R3N2B51A0
MFR.Part #
PTGL09BD3R3N2B51A0
JLCPCB Part #
C1562507
Description
-10℃~+60℃ 1.1W 248mA 24V 2A 3.3Ω 461mA 4mm 5mm 插件 Resettable Fuses ROHS