PTGL09AR9R4H4B51A0
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
PTGL09AR9R4H4B51A0
JLCPCB Part #
C1562461
Package
Plugin
Description
-10℃~+60℃ 1.7W 240mA 3A 450mA 5mm 80V 9.4Ω 插件 Resettable Fuses ROHS