LQG15WH19NG02D
MFR.Part #
LQG15WH19NG02D
JLCPCB Part #
C3910389
Description
19nH 2.3GHz 20@250MHz 260mA 800mΩ AEC-Q200 ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS