PTGL05AS100K4B51A0
MFR.Part #
PTGL05AS100K4B51A0
JLCPCB Part #
C1562371
Description
-30℃~+85℃ 1.4W 1.5A 10.5mm 10Ω 215mA 286mA 5mm 60V 插件 Resettable Fuses ROHS