PTR016V0250-BK1
MFR.Part #
PTR016V0250-BK1
JLCPCB Part #
C2618454
Description
-40℃~+85℃ 1.2W 16V 2.5A 20mΩ 40A 5A 70mΩ 8s 插件 Resettable Fuses ROHS