PTGL09AS2R2K3B51B0
MFR.Part #
PTGL09AS2R2K3B51B0
JLCPCB Part #
C1562269
Description
-30℃~+85℃ 100ms 4A 51V 522mA 694mA 插件 Resettable Fuses ROHS