DE2B3SA681KJ3BX02F
MFR.Part #
DE2B3SA681KJ3BX02F
JLCPCB Part #
C19447499
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 300V 680pF X1、Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS