NXRT15XM202EA1B040
MFR.Part #
NXRT15XM202EA1B040
JLCPCB Part #
C152576
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+125℃ 270uA 2kΩ 3500K 3545K 3560K 7.5mW ±1% ±3% 插件,P=2.5mm NTC Thermistors ROHS