NXRT15WF104FA1B040
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
NXRT15WF104FA1B040
JLCPCB Part #
C152562
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+125℃ 100kΩ 40uA 4250K 4311K 4334K 7.5mW ±1% ±1% 插件,P=2.5mm NTC Thermistors ROHS