0201WMJ0180TEE
MFR.Part #
0201WMJ0180TEE
JLCPCB Part #
C473499
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS