VHF060303H5N6ST
MFR.Part #
VHF060303H5N6ST
JLCPCB Part #
C142507
Description
260mA 360mΩ 4.6GHz 4@100MHz 5.6nH Multilayer inductor、High-frequency inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS