CBW451616U121T
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CBW451616U121T
JLCPCB Part #
C5344415
Package
1806
Description
-55℃~+125℃ 120Ω@100MHz 3A 60mΩ ±25% 1806 Ferrite Beads ROHS