TC0550B1203T5E
MFR.Part #
TC0550B1203T5E
JLCPCB Part #
C141893
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS